סביב המצב החדש, פיתחנו משחק חדש ומדליק לטובת משפחות אשר נזקקות כעת לעיסוק משמעותי כיפי ומשותף, שמקל ולו במעט על האינטנסיביות הנדרשת מאיתנו בימים אלו כאשר הילדים בבית וההורים נדרשים לשנות את השגרות התעסוקתיות שלהם באופנים כאלו ואחרים.

יתרונות בולטים:

  • ״בידור כשסגור״, הינו משחק אשר מתופעל דרך המכשיר הסלולרי, ומציע למשפחה 3/5 ימים בהם הם מקבלים מגוון משימות מצחיקות ומאתגרות לבצע יחדיו.
  • המשימות נכתבו במיוחד עבור התקופה בה אנו נמצאים, ומאפשרות לפרוק בחיוך את התסכול והבלבול ולייצר ביחד משפחתי חם ומחסן.
  • המשתתפים מעלים סרטונים ותמונות, חשופים להעלאות של משפחות אחרות ומקבלים גם ניקוד והתייחסות מהצוות שלנו באופן שוטף. כך גם העובדים, במקרה ואינם נפגשים בימים אלו כבשגרה, יכולים לשמור על קשר עם עמיתיהם לעבודה בנימה חיובית ואופטימית.
  • המשחק אינו דורש שום השקעה ארגונית מצידכם פרט להתאמות הראשוניות שניתן לתאם בשיחת טלפון- כל השאר- עלינו!

מצורף סרטון קצר של משפחות שכבר התנסו ונהנו השבוע, מצ״ב קובץ עם פרטים על האופן בו המשחק עובד, עלויות ואפשרויות להתאמות ארגוניות.

אנו מזמינים נציג של הארגון להוריד את המשחק ללא עלות ולהתנסות יחד עם משפחתו, ואם תרצו להעביר את הכיף הזה הלאה לעובדים- אשמח מאוד לשמוע מכם!

לא מאמינים? לחצו על הקישור ותראו מה המשתתפים במשחק המשפחות שלנו אומרים.

איך זה עובד בעצם?

העובדים מקבלים קובץ וקישור עם הסבר לגבי המשחק והזרימה שלו. כמו כן, קיימות בתוכו מספר אפשרויות עימן תוכלו ״לתדלק״ את ההשתתפות כמו משלוח פרסים יומיים למשתתפים הזוכים בניקוד הגבוה ביותר (פיצה, משחקי קופסה וחומרי יצירה ועוד- הכל תלוי תקציב), התאמת המשימות לשפה הארגונית, הוספת סרטון וידאו עם הודעה/משימת מנכ”ל ועוד.

כארגון, לאחר שנבנה בשיחת טלפון את האופן בו תרצו להבנות את המשחק עבור העובדים, לא תצטרך להיות לכם השקעה ברמה היומיומית בתפעול המשחק- זה עלינו לגמרי. אני מניח שבימים טרופים אלו יש מספיק עומסים ומשימות לא מתוכננות.

אני מזמין נציג של הארגון להוריד את המשחק ללא עלות ולהתנסות יחד עם משפחתו, ואם תרצו להעביר את הכיף הזה הלאה לעובדים- אשמח מאוד לשמוע מכם!

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב