גיבוש המרוץ למיליון

פעילות גיבוש אורבנית למנהלים ועובדים (המירוץ למיליון על סטרואידים…)

גיבוש צוות ומנהלים DynamiX City עכו

פעילות עירונית מטורפת ומהנה לגיבוש צוות ומנהלים ברחובות ואתרי עכו העתיקה.

גיבוש צוות ומנהלים DynamiX City עכו

לפרטים נוספים לחץ כאן

סדנאות מנהלים ופעילות ODT התנסותית במרחב אורבני- יפו העתיקה

אתגר נמל יפו ואתגר נמל תל אביב הגדול הם שניים מהאתגרים המהנים והמטורפים במרכז הארץ. המרוץ למיליון על סטרואידים...

סדנאות מנהלים ופעילות ODT התנסותית במרחב אורבני- יפו העתיקה

לפרטים נוספים לחץ כאן

פעילות מרוץ העיר המשוגע של Team Dynamics -טים דיינמיקס היא המשחק המצליח והמשוגע ביותר שלנו.
 המשחק מהיר, תחרותי מהיר ואינטראקטיבי ברחבי הערים ובשטח הפתוח. אנו יודעים להפעילות קבוצות עם 10-9,999 משתתפים במגוון פלטפורמות. אז אם אתם רוצים להתחרות במרוץ העיר המשוגע בעכו, נמל יפו ושוק הפשפשים, שוק מחנה יהודה, אילת, העיר העתיקה בבאר שבע, נמל תל אביב, זכרון יעקב, חיפה ועוד..

פעילות המירוץ למיליון לקבוצות, לעובדים, לנוער ועוד

Team Dynamics -טים דיינמיקס מזמינה אתכם להשתתף בפעילות בסגנון המירוץ למיליון! מדובר בפעילות הזוכה לשבחים רבים ומשלבת בין ריגוש גבוה ואדרנלין, היכרות עם אתרים ואנשים ברחבי הארץ, גיבוש קבוצתי והפגנת מיומנויות אישיות. המשחק המהיר והאינטראקטיבי שלנו יכול להתקיים במגוון אתרים בישראל לרבות בעכו העתיקה, נמל תל אביב, חיפה, שוק מחנה יהודה ועוד, ונשמח להתאים אותה למאפיינים הספציפיים של קבוצתכם.

מה כוללת הפעילות

מטבע הדברים, המירוץ למיליון כפעילות לעובדים או לכל קבוצה אחרת משתנה מאתר לאתר, וגם איננו רוצים לקלקל את ההפתעה עם ספוילרים. מה שאנחנו כן יכולים לגלות הוא שפעילות המירוץ למיליון לוקחת אתכם אל ההיסטוריה המקומית של האתר, אל הנקודות הנסתרות, אל הטעמים, הריחות והאנשים, והיא דורשת מהמשתתפים לעבוד בצוות על מנת לסיים את המשימות, להתקדם הלאה ולזכות בפרס הגדול. בתחילת המשחק מתקינים על הנייד של אחר המשתתפים את האפליקציה המיוחדת שלנו, ומכאן מתחילות שעתיים עד שלוש של משימות מלהיבות, מלמדות ואנרגטיות מאוד. בתוך כך, באפליקציה מופיע דירוג בזמן אמת של כל הקבוצות לפי המשימות שבוצעו, וכמובן שצריך להגיב בצורה מהירה להפתעות ולאתגרים שעל הדרך.

למי מתאימה הפעילות

פעילות המירוץ למיליון לנוער, עובדים, מנהלים ואנשים פרטיים מתאימה לכל מי שרוצה לעבור חוויה שוברת שגרה בסגנון של תוכנית הטלוויזיה האהובה. כל קבוצה יכולה להפיק את היתרונות בהתאם לצרכיה. כך לדוגמא, המירוץ למיליון היא פעילות גיבוש מעולה לצוותי עובדים מאחר שהיא מחייבת אותם לעבוד ביחד, לקבל החלטות משותפות, לסמוך זה על זה, לתכנן או להגיב במהירות, להפגין את כישוריהם, וגם נרקמים קשרים בסביבה שונה ממקום העבודה המוכר. 

יתרונות אלו נכונים גם לגבי מנהלים בחברות, משפחות וקבוצות חברים, וכמובן שנוספים אליהם גם הלימוד וההיכרות עם רחובות וסמטאות, סיפורים היסטוריים, טעמים של שוק או עיר עתיקה, אנשים מעניינים  – הכל לפי האתר שבו נערכת הפעילות. ובאשר לילדים, רבים מהם צופים בתוכנית הטלוויזיה האהובה ומדמיינים את עצמם משתתפים בה. כעת הם מקבלים הזדמנות להוכיח את עצמם, לעבוד בקבוצה ובעיקר לזכות בחוויה מלמדת ומרגשת שתלווה אותם עוד זמן רב.

התאמה אישית של הפעילות

לחברת טים דיינמיקס ניסיון רב בפעילויות ODT ואנו מכירים היטב את הצרכים והמטרות של קבוצות מכל המגזרים והגילאים. כאשר תפנו אלינו נבין בדיוק את מאפייני הקבוצות ואת יעדים המבוקשים, נמליץ על האתר ופעילות המירוץ למיליון שהכי מתאימים לכם, ועכשיו רק נשאר לצאת לדרך. 

לפרטים נוספים על פעילות בסגנון המירוץ למיליון ולשיחה עם נציגינו, התקשרו כעת לטלפון 054-8046746.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב