באנו לעשות לעובדים שלכם שמח! פעילויות פסיביות והרצאות OUT משחקים ופעילויות אינטראקטיביות IN. פתחנו עבורכם מספר פעילויות ומשחקים אינטראקטיביים לתקופה המאתגרת הזאת. אם אתם חושבים שפעילויות בזום היוצרות אינטראקציה בין העובדים, המשפחות וחברים היא הדבר הבא, אתם לא מעודכנים. מעל ל-5000 משתתפים כבר עברו את אחד ממשחקי הזום\Teams שלנו בתקופה האחרונה.

מלאו את פרטיכם וטופס או לחצו כאן בכדי לקבוע פגישת הדגמה  

ממש לא הבינגו של סבתא שלכם. Battle Bingo הוא משחק מטורף מהיר וחכם לקבוצות מכל סוג וגודל. משפחות, עובדים או קהל מעורב בישיבה מרכזית מול הזום. המשחק כולל חידות ייחודיות (לא טריוויה), הנחייה תוססת ומהירה, ואינטראקציה עם העובדים.

משחק משפחות הנמשך 1-5 ימים. מעלה ל-60 משימות מטורפות ויצירתיות אשר יוציאו מהמשפחות את המיטב. המשחק קהילתי ומאפשר למשפחות לראות אחת את השנייה. הפעילות עובדת דרך האפליקציה היחודית שלנו.

האקתון אונליין היא פעילות קבוצתית סוחפת ומותחת בפורמט של מרוץ פיצוח חידות וצפנים מתקדם ואינטראקטיבי. פעילות Zoom\Teams המחולקת לחדרים המתחרים ביניהם בהנחיה תוססת. מתאים לקבוצות חכמות, קבוצות בין לאומיות, וכל מי שאוהב לפצח את האתגר. למד\י עוד>

משחק תחרותי מוטרף, מהיר, מצחיק ומותח למקומות סגורים, משרדים, חדרי ישיבות ואולמות. 

פעילות גיבוש אורבנית למנהלים ועובדים (המירוץ למיליון על סטרואידים…)

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

ימי פעילות לעובדים מסייעים לתהליך הגיבוש והאפקטיביות בעבודה. מחקרים רבים לאורך החמישים שנים אחרונות מראים באופן ברור כי עובדים מגובשים ומרוצים עובדים טוב יותר יחד.

תקופת הקורונה, השנה הקשה, עצרה תהליכי גיבוש וצוות ברוב החברות והארגונים. המגבלות והסגר מנעו יציאה של צוותים ומחלקות אורגניות לפעילויות גיבוש ברחבי הארץ. אולם דווקא בתקופה כה קשה הצורך בחיזוק העובד והצוות עלה באופן משמעותי. מבחינה ארגונית נוצר פער בין הצורך החזק של הפרט מול מה שהארגון מספק.

פעילות גיבוש מרוחקת חשובה לא פחות מזו שהתבצעה בשנים הקודמות ללא המגבלות. עכשיו, עובדים רבים מרגישים נפילה רגשית וחברתית:

 • תחושת בדידות, כתוצאה מהעבודה לבד בבית. 

 • לחצים רגשיים כתוצאה ממצוקות ופחדים לגיטימיים.

 • עודף החדשות והמידע שמציף אותנו מכל כיוון.

 • היעדר הממשקים החברתיים בעבודה ומחוצה לה.

דווקא בתקופה זו, שנמשכה למעלה משנה על קברניטי ארגונים וחברות לשים את נושא הפעילות גיבוש והחיזוק החברתי בראש סדרי העדיפויות שלכם.

 

היתרונות של פעילויות גיבוש 

 • פסק זמן מהיום יום

 • עצירה של השגרה ואפשרות “לטפל” בבעיות שבארגון מחוץ לחלל המשרדי (תנאי מעבדה)

 • אפשרות לטפל בצוותים אורגניים או לערב בכוונה בין צוותים (למשל לחזק תקשורת ארגונית)

 • תחושה חזקה של העובד שמשקיעים בו משאבים (זמן וכסף)

 • פעילות גיבוש נותנת מענה מצוין לצוותים חדשים אשר זקוקים ל”זריקה חברתית”, משפר היכרות בין הפרטים בצוות. 

יום גיבוש לצוות בזום

בדיוק כמו שהלב מוצא מעקפים לעורק חסום גם השוק בישראל מצא פתרונות להתמודדות עם סגר וריחוק חברתי. כל המשק הישראל התאים את המוצר והשרות שנותן למציאות החדשה. נותני שרות ש”נכנעו” לקורונה ולהשלכותיה פגעו בארגון שלהם ובטווח המיידי ובטח שבטווח הבינוני נחלשו. ארגונים שוויתרו על פעילויות גיבוש בזמן הסגר שילמו וישלמו מחיר כבד בטווח הזמן המיידי. חברות רבות התעשתו בזמן והחלו לקיים ימי גיבוש בטימס או קיום יום גיבוש למנהלים בזום (או יום גיבוש לעובדים בזום כמובן).

ימי כיף ווירטואליים לעובדים מהווים פתרון וזריקת אנרגיה חשובה במיוחד בימים אלו. בחודשים האחרונים למדנו לגלות שניתן לייצר פתרונות ווירטואליים משמעותיים ויצירתיים המהווים מענה מיטבי לחברות ולארגונים בישראל.

פעילות מרחוק לצוות (יום גיבוש בזום) יכולה להיות אפקטיבית ומשמעותית לא פחות מאירוע רגיל: מהנה מאד, מעלה חיוכים, פותרת בעיות ארגוניות בתוך הצוות וכו’.

חשוב מאוד לתאם מראש מול הארגון את המטרות המקצועיות ולבחור מבין שלל הפעילויות המתבצעות את הנכונה ביותר. הצוות מנוסה בהעברת פעילויות שכאלה והעובדים בסופו של דבר מרגישים שהם נמצאים יחד באותה סביבה. בסיום הפעילות נשארת אווירה של שותפות וזיכרון חווייתי שילך עם העובדים שנים קדימה.

יום גיבוש אונליין מתוכנן בקפידה כך שכל העובדים ישמחו לשתף פעולה, יתרה מכך, אנו למדים שדווקא עובדים שבימים שגרתיים לא באים לידי ביטוי מוצאים את הפלטפורמה הווירטואלית כנוחה וידידותית. יום הגיבוש מועבר על ידי צוות מנוסה בתחום, לאחר תיאום ציפיות עם המנהלים או האחראיים על העובדים. מעבירי הפעילות מביאים איתם ניסיון רב, ידע בנושא והמון מצב רוח טוב.

פעילות מרחוק אשר מתבצעת בצורה הנכונה, תוך שימוש בזום או טימס, יכולה לשנות את האווירה של הצוות ולחבר שוב בין העובדים. יש לכך חשיבות רבה במיוחד בעידן שלנו, כשהקשר בין העובדים לבין עצמם והקשר בינם לבין המנהלים הופך, בשל המצב, למרוחק וקר. 

4 טיפים לבחירת יום גיבוש 

הפעלות מרחוק מייצרות יתרונות רבים יחד עם זאת לא כל חברה שמציעה פעילויות גיבוש יודעת או יכולה לבצע את החוויה הווירטואלית. טרם ביצוע הזמנה של יום גיבוש, אנו מציעים לבדוק 4 קריטריונים חשובים בבחירת החברה המוציאה לפועל:

 • כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום יום גיבוש בזום ושמביאה איתה ניסיון קודם בתחום הגיבוש, כבר מהשנה הנוכחית.

 • מומלץ לחפש חברה שמציעה יותר מאשר פעילות אחת כך שאפשר יהיה להתאים את הפעילות לעובדים. בחרו חברה בעלת יכולות ורסטיליות שיידעו להתאים את הצרכים שלכם לפעילות המוצעת.

 • יש למצוא חברה שמציעה הפעלות מרחוק לצוות שיכולות גם להעלות נקודות משבר אך בצורה קלילה.

 • חשוב לוודא כי החברה יכולה להציע גם יום גיבוש למנהלים בזום וגם פעילות מרחוק לצוות עובדים.

חברת Team Dynamics הינה חברה וותיקה בישראל ובעלת ניסיון עשיר בהפקת ימי גיבוש לחברות.

בתקופה האחרונה שקדו מנהלי החברה והצוות המקצועי על יצירת פתרונות מיטביים לחברות וארגונים בזמן הקורונה ולאחריה. אנו מקבלים פידבקים מצוינים מהפעילויות ובמדדי שביעות הרצון שלנו התוצאות גבוהות במיוחד.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה, הצוות שלנו ישמח לסייע בטלפון 077-4249179

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב