מה זה ODT?

ODT – Outdoor Training הינה פעילות חוץ המתקיימת על פי רוב במתווה אתגר או משחק. הפעילות נועדה לחשוף ולגרות את האלמנטים בהתנהלות הקבוצה והפרט שעליהם בוחר הארגון לשים דגש.

המושג ODT מורכב משני חלקים:
Outdoor– מתייחס לסביבת העבודה. היציאה מהחללים הסגורים המאפיינים את סביבת העבודה הנפוצה נועדה ליצור פתיחות ולהוציא את המשתתפים מטווח הנוחות. היציאה מטווח הנוחות מאפשרת בתורה למידה, ומאתגרת את ההנחות הקיימות איתן באה הקבוצה והפרטים בה. כמו כן הטבע משפיע על אנשים ומביא אותם להתנהגות אוטנטית ונטולת עקבות. דבר זה מאפשר לחשוף ולדבר על הדברים האמיתיים.

 

 

Training – המושג Training (אימון) – מתייחס להקנייה של מיומנויות בניגוד לEducation (חינוך) המתייחס להקנייה של ידע תיאוריטי. חשוב לציין שבשילוב המילים המרכיבות את המושג דווקא ה-Training הוא המשימה וה-Outdoor הוא האמצעי. לכן כאשר מתכננים או מזמינים פעילות ODT יש לוודא שהחלק של המיומנויות מובן וברור. שימו לב! במקומות רבים כאשר מזמינים פעילות ODT המיקוד הוא באיך ולא במה. התוצאה לעיתים (כפי ששומעים אח”כ מהמשתתפים) היא נתק בין חוויות היום לבין 364 הימים האחרים בשנה.

חברת Team Dynamics מקפידה שהפעילות תהיינה מעניינת ומקוריות. אי לכך אנו עושים מאמצים גדולים לחדש ולגוון את טווח הפעילויות המוצעות באופן תדיר.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב