הפקת אירועי גיבוש אפקטיביים

 הפקת אירועי גיבוש לעובדי ומנהלי חברות מסופקת על ידי Team Dynamics עם הליך איכותי ורציני, הבוחן לעומק נתונים וצרכים ספציפיים ואינדיבידואלים של כול ארגון או חברה. על סמך מידע זה מתוכננת הפקה מקצועית ומוקפדת השמה דגש על כול פרט באירוע ובסדנאות גיבוש לעובדים בין אם בהיבטי תוכן, אירוח, לוחות זמנים ותקציב. תכנון מקיף, איכותי וקפדני זה יבטיח קבלת אירוע מוצלח, מהנה ומלמד.

סדנת גיבוש בעלת ערך מוסף פרודוקטיבי

 אחת המטרות העיקריות והחשובות לנו בהפקת אירועי וימי גיבוש לעובדי ומנהלי חברות, הינה היכולת הפרקטית ליישם את התכנים, החוויות והמסקנות של הסדנא בהתנהלות השוטפת.  מטרתנו היא להעניק פעילות גיבוש אשר יעדיה מיושמים בהתנהלות היומיומית של החברה בין אם בשיפור תקשורת בינאישית, יכולת קבלת החלטות או כל יעד אחר. הדרך להגשמה מורכבת ממספר אלמנטים בסיסיים המיושמים על ידינו בהליך הפקת אירועי וסדנאות גיבוש לעובדים.

הגדרה מדויקת וממוקדת של מטרות ויישומן המקצועי

 היכולת לספק יום גיבוש אפקטיבי מתחילה בהגדרה נכונה וממוקדת של יעדי ומטרת הפעילות בהתאם לנקודות חוזק ותורפה, ולפי האתגרים העיקריים והחשובים שעימם העובדים נדרשים להתמודד. יש להבין שרשימה ארוכה של מטרות אינה ניתנת למימוש בסדנא אחת, ולרוב הן מובילות לפעילות שיכולה להיות מהנה אך חסרה בערך מוסף יעיל לאורך זמן. מנגד, תכנון אסטרטגיה ברורה עם יעדים מוגדרים וממוקדים, הבאה לידי ביטוי בכל תרגיל ומשימה, בהחלט יכול להוביל להליך פרודוקטיבי. מדובר ביעדים המבוססים על בעיות וצרכים רלוונטיים כדוגמת קונפליקטים בין אנשי צוות המובילים לפילוג פנימי, קושי בקבלת שינוי ארגוני, חוסר במורל או ביוזמה אישית. צרכים אלו מיושמים בתרגילים ומשימות מתאימות, אשר לאחר מכן מנותחות בדיאלוג פתוח, כנה ומקרב, דבר שבהחלט עשוי ליצור את השינוי הארגוני המבוקש. הדיאלוג שמונחה באופן מקצועי ורגיש מונע נזקים לפרטים ולקבוצה ומאפשר התבוננות מעמיקה בהליכי עבודה וניהול רלוונטיים.

הזמנת אירועי וסדנאות גיבוש

להזמנת אירועי וסדנאות גיבוש, לתיאום מועד ולקבלת עוד ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת Team Dynamics בטלפונים 054-8046746 ו- 04-6288448.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב