יום גיבוש בדרום – איכותי וייחודי

Team Dynamics היא חברה מוערכת ומובילה בתכנון, ארגון והפקת ימי גיבוש, המספקת מגוון איכותי וייחודי של ימי גיבוש בדרום. פעילויות גיבוש אלו תואמות באופן מלא למאפיינים, ערכים וצרכים של כול ארגון ומשלבות הנאה עם אתגרים, עניין וערך מוסף התורם להתפתחות פרטית וקבוצתית של המשתתפים. היעדים מושגים באמצעות תחקירים ושיחות אפיון יסודיות, הנחייה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר וניתוח משובים להמשך אפקטיבי של פעילות.

תרומתם של ימי גיבוש

ימי גיבוש מהווים בימיו חלק ממערך האסטרטגיה הארגונית ותורמים להגברת יעילות ותפוקת עובדי החברה כפרטים וכצוותים. בנייתו של המערך דורשת בין היתר ליצור פעילות חווייתית איכותית מחוץ למסגרת מוכרת, המשלבת הנאה ביחד עם עניין ואתגר, ויוצרת הבנה וקרבה רבה יותר בין המשתתפים. אנו מגיעים ליעדים אלו על ידי יצירת תוכנית ליום גיבוש המותאמת באופן מלא לצורכי ויעדי הארגון. התוכניות שלנו כוללות פעילויות ייחודיות ומהנות המשלבות מגוון משימות אשר כרוכות בתכנון נכון, מנהיגות, קבלת החלטות, עזרה הדדית, הקשבה לאחר והתמודדות עם מצבי לחץ וזמנים מוקצבים. גישה מקצועית זו מספקת לכול משתתפי הפעילות חוויה משמעותית ועוצמתית המקרבת אנשים, משפרת תקשורת בינאישית, מחזקת מוטיבציה ותחושת שייכות והזדהות עם הארגון, ותובנותיה ממשיכות ללוות את המשתתפים לאורך זמן.

מבחר איכותי של ימי גיבוש בדרום

חברתנו מקיימת ימי גיבוש בכול הארץ, לרבות ימי גיבוש בדרום, המותאמים ספציפית לכול ארגון על מאפייניו, צרכיו ויעדיו הייחודיים. כך לדוגמא, אנו מציעים יום גיבוש תחרותי בשטח עם ניווט, סיורים רגליים או בג’יפים ועם משימות המועברות באמצעות אפליקציות מתקדמות  הנשלחות לטלפון החכם של כול משתתף. בנוסף, אנו יוצרים ימי גיבוש הכוללים טכניקות שונות שמעודדות חשיבה יצירתית במהלך משימות בשטח. כמו כן, אנו מפיקים ימי גיבוש עם כול צורכי האירוח המבוקשים לרבות שתייה חמה וקלה, כיבוד קל, ארוחות מלאות וטעימות בשטח או במסעדות, ואף יינות ומשקאות אלכוהוליים מובחרים בסוף פעילות.

הזמנת יום גיבוש בדרום

להזמנת יום גיבוש בדרום, לתיאום מועד ולקבלת עוד מידע אודות הפעילויות הייחודיות והאיכותיות שלנו, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת Team Dynamics בטלפונים 054-8046746 ו- 04-6288448.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב