יום כיף לחברות – מהנה, מאתגר ויצירתי

 מעוניינים להפיק לעובדי חברתכם יום כיף וגיבוש מהנה וייחודי? רוצים יום שייזכר כחוויה חיובית ואשר ערכיו ימשיכו ללוות את עובדי החברה בחיי היומיום שלהם? לנו ב-  Team Dynamics יש את המענה המושלם עבורכם עם שלל פעילויות איכותיות, מאתגרות ויצירתיות עבור יום כיף לחברות. הפעילויות מסופקות בהתאמה מלאה לצרכי, מאפייני ויעדי כול חברה, ארגון וצוות. הן מוצעות עם מערך הפקה מקיף, מדויק ומקצועי על כול היבטיו החל מהעברת ויישום תכנים מותאמים על ידי מנחים מוסמכים ומיומנים, דרך שירותי אירוח והסעדה ועד ליכולות תקציביות והתאמה ללוחות זמנים.

ימי כיף מהנים ויצירתיים

 עימנו תזכו ליום כיף חברה מהנה ויצירתי מחוץ לקופסא, התורם לגיבוש הצוות ולהעלאת האפקטיביות שלו. היצירתיות באה לידי ביטוי בלימוד תוך כדי עשייה המובילה לחשיבה אחרת, ולא אחת מבוססת על תהליך יצירה ללא אילוצים או מגבלות אשר בו השמים הם הגבול. זאת לצד הבנה שאין מקום לכישלון ומציאת פתרונות מהירים בזמנים נתונים ומוגבלים. ימי הכיף שלנו לא רק מאוד מאתגרים ומהנים אלא גם תורמים לחדשנות בארגונים על ידי גישה יצירתית ושונה.

מגוון פעילויות וסדנאות

 הפעילויות והסדנאות שלנו מבוססות על מגוון שיטות וטכניקות מתקדמות התורמות ליצירתיות. כך לדוגמא, אנו מפיקים ימי גיבוש וכיף בשטח בהתבסס על טכניקת SCAMPER, פעילויות  ODT ו- IDT, סדנאות מנהלים, ניווטי שטח על בסיס כתב חידה, שלל משימות וסיורים במרחבים עירוניים, הפעלות ומשימות בשטח המועברות דרך אפליקציות לטלפונים החכמים של המשתתפים, ושלל ימי כיף, טיולים וסיורים בשטח עם ג’יפים וברגל באתרים היפים ביותר ברחבי הארץ. כל זאת ועוד, לצד ארגון צורכי האירוח המבוקשים ליום כיף כדוגמת כיבוד קל של מאפים או פירות, שתייה קרה וחמה, ארוחה במסעדה או בטבע, ועוד מגוון פינוקים והפתעות.

 

הפקה וארגון מקצועיים

 כול יום כיף וגיבוש שאנו מפיקים מתוכנן על כול פרטיו באופן מקצועי ומוקפד בהתאם למאפייני וצורכי החברה, וכן בהתאמה ללוחות זמנים והגדרות תקציב. כמו כן, כול פעילות, הדרכה או סיור שאנו מספקים מועברים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהינם מנוסים, מיומנים ומסורים, ויעשו את המיטב על מנת להעניק לעובדי חברתכם יום מהנה, ייחודי ובלתי נשכח.

הזמנת יום כיף לחברות

 להזמנת יום כיף לחברה, תיאום מועד הפעילות וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת Team Dynamics בטלפונים 054-8046746 ו- 04-6288448.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב