מגוון איכותי של ימי גיבוש לחברות

 עם החברה המובילה Team Dynamics תזכו ביום גיבוש איכותי המותאם באופן מלא לצורכי החברה, מאפייניה ויעדיה. ימי גיבוש לחברות מסופקים על ידינו בכול רחבי הארץ במתכונות שונות של סוגי פעילות וסדרי גודל, החל מגיבוש צוותים ועד ליום גיבוש ארגוני. יש לנו את כול הידע, הניסיון והכלים על מנת לספק מענה מדויק ואיכותי לכל צורך, החל מפעילויות אינטימיות לצוותים של כעשרים איש ועד לתכנון, ארגון והפקת ימי חברה גדולים של מאות אנשים.

הצורך בגיבושו של ארגון

ניתן להשוות ארגון לפעילות ולגוף האדם, הנדרש לאחד בין אבריו וגורמיו השונים לכדי מכלול אחד הפועל באופן נכון, מסונכרן, מאוזן ויעיל. כידוע, אחד ממרכיביה הבסיסיים והמהותיים של החברה, האחראיים להצלחתה, הינו עובדיה. למען יעילות תפקודם הם נזקקים לתנאים ולהכוונה נכונה, ולסביבת עבודה תומכת ומעודדת. כלומר, סביבה המשלבת צרכים ארגוניים ריאליים ויעילים של חלוקת תפקידים וסמכויות, קבלת החלטות, תקשורת ואחריות אישית וקבוצתית. זאת לצד סביבה המתחשבת ברגשות ובצרכים של פרטיה השונים, ומפתחת רגשות כדוגמת של  הערכה ובטחון עצמי, תחושת שייכות, הנאה, התחשבות ואמון. נתונים רבים אלו התורמים לפעילות מוצלחת של ארגון אינם נוצרים מעצמם והשגתם מתקבלת באמצעות שילובם באופני הניהול, ההתארגנות והפעילות של החברה. אחת הדרכים היעילות והמובילות ליצירת סביבת עבודה טובה, נכונה ופורייה היא בעזרת ימי גיבוש לחברות כפי שיש לחברתנו להציע.

שלל סוגי פעילויות לימי גיבוש

אנו מציעים מגוון עשיר, איכותי וייחודי של ימי גיבוש לארגונים וחברות המותאמים באופן ספציפי לכול ארגון ולכול צורך, וכוללים שתייה קלה חמה וקרה, כיבוד קל, ארוחות מלאות וטעימות ועוד המון פינוקים. מדובר בימי גיבוש ייחודיים ויצירתיים כדוגמת האפשרויות הבאות:

  • פעילות שטח בסגנון ODT – זוהי פעילות מהנה ומאתגרת בטבע או במרחב עירוני, אידיאלית לגיבוש צוותים שגן כול פרט בה משפיע על הצלחת הקבוצה. בבסיסה עומד ניווט בעזרת כתב חידה שנכתב לפי פרטיהם האישיים של חברי הקבוצה, והיא כוללת גם סיור מודרך מעניין ומרתק.
  • סיור אקטיבי בטבע – אידיאלי לגיבוש צוות ומנהלים, ומשלב שלל תרגילים ומשימות שטח קבוצתיות מהנות ומאתגרות, לצד שיחות על נושאים מקצועיים ואישיים שונים.
  • פעילות גיבוש ג’יפים – משלבת אפליקציה מתקדמת ופעילות תחרותית ומלאת אדרנלין הדורשת עבודת צוות עם זמן תגובה מהיר לביצוע של כמה שיותר משימות.

הזמנת יום גיבוש לחברה

 לתיאום מועד ולקבלת עוד מידע אודות יום גיבוש ארגוני מהנה ואיכותי בהתאמה מלאה לכול חברה וצרכיה, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת Team Dynamics בטלפונים 054-8046746 ו- 04-6288448.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב