על חשיבותו הרבה של יום גיבוש וכיף לעובדי החברה

אנו מקדישים שנים רבות מחיינו לעבודה. מרביתנו יוצאים אליה בשעות הבוקר המוקדמות ומסיימים אותה בשעות אחר הצהריים ולעיתים גם בשעות הערב המאוחרות. העבודה היא מקור פרנסתינו אך עליה, במקביל, גם לספק לנו את המרחב הנעים והמתאים ואת המקום שנרגיש בו ואליו גם שייכים. בין אם אנו עובדים באותו מקום עבודה במשך שנים ארוכות ובין אם הצטרפנו למסגרת עצמה לפני חודשים בודדים, אין כמו יום כיף בצפון כדי “למלא את המצברים”.

פסק זמן ממשימות היום יום

יותר ויותר בעלי עסקים וחברות מבינים את חשיבותו של יום כיף וגיבוש לעובדים. יום כיף לחברות בצפון כולל מגוון של פעילויות ואטרקציות שונות והוא מאפשר לעובדים ליהנות מפסק זמן של ממש ממקום העבודה וממשימותיהם השונות. יום כיף בצפון לעובדים יכול להתמקד במקום אחד בלבד או לשלב שהות וביקור בכמה אתרים. כך או כך, הוא מביא אתו יתרונות רבים והוא חשוב במיוחד למקומות עבודה בהם ישנם לא מעט עובדים.

מענה מתאים לצרכי המשתתפים

למעוניינים להזמין יום כיף בצפון לקבוצות גדולות של עובדים או יום כיף לקבוצות בצפון שהן אינטימיות יותר, מומלץ מאד לפנות לחברות, המתמחות בארגון ובתכנון ימי כייף כאלה. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים של יום כזה, חשוב להתאים אותו לצרכי הקבוצה וגם לאופי החברים בה. עובדים צעירים ייהנו מיום כיף תוסס, המתבסס על פעילויות בחוץ, פעילויות שפעמים רבות נחשבות לכאלו שהן מחוץ לקופסא. עובדים מבוגרים יותר יעדיפו בדרך כלל פעילויות מתונות ורגועות יותר, פעילויות הנערכות במקומות סגורים. לקבוצות גדולות של עובדים יתאימו פעילויות מגבשות, העוזרות לפתח מיומנויות חשובות ולקבוצות קטנות יהיה דגש על האינטימיות שבקבוצה ועל הקשר בין העובדים.

התאמה מדויקת לכל חברה ולכל מסגרת

ימי הכיף מספקים מענה מתאים לכל עובד ולכל מסגרת של עבודה. הם יכולים לקרב בין העובדים עצמם ובין העובדים למקום העבודה. הם מאפשרים לבעלי התפקידים השונים, הבכירים וגם הזוטרים, להכיר טוב יותר זה את זה ולעבוד במשותף כאשר מדובר בפעילויות מגבשות. ניתן לשלב הפעלות מסוגים שונים, סדנאות מיוחדות וכמובן גם טיולים רגליים במקומות שונים בצפון, לצד טבע עוצר נשימה ורוגע שתורם לאווירה. כך או כך, כדאי לתכנן את יום הכיף הזה בקפידה ולפנות כאמור לכתובת הנכונה.

למתלבטים באיזו חברה לבחור, מומלץ מאד לבחון את הפעילויות המוצעות על ידה, את ניסיונה ואת יכולתה לספק את המענה המדויק ללקוח. רוצים להזמין עבור העובדים שלכם יום כיף המתמקד כולו בצפון הרחוק? טים דיינמיקס היא המקום הנכון להיעזר בשירותיו. החברה מתמחה בתכנון ובארגון ימי כייף, ימי גיבוש וסדנאות לעובדים. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-4249179

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב