טיול חברה – על היתרונות הרבים שהוא מביא אתו

בשנים האחרונות יותר ויותר מעסיקים בוחרים להוציא את העובדים שלהם לחופשה של כמה ימים או ליום חווייתי, יום טיול חברה. בין אם ליעד קרוב ובין אם ליעד רחוק, האפשרויות העומדות לרשותם של המתכננים הן רבות והסוד הוא לתכנן יום או חופשה שכזו כהלכה. לטיול, המוקדש כולו לעובדים, יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע הוא נחשב פתרון לגיבוש פופולארי כל כך כבר לא מעט שנים. אילו יתרונות הוא מביא אתו? הנה, התשובה:

  1. טיול גיבוש חברה הוא פתרון מצוין להתמודד עם נושא השחיקה. עובדים שחשים שחיקה במקום העבודה שלהם אינם תורמים או מועילים לארגון, הם נוטים להיעדר הרבה יותר ממקום העבודה ותפוקתם נחשבת לנמוכה לרוב או כזו שאיננה עומדת בדרישות החברה. מחקרים רבים מראים כי טיול שכזה מאפשר לעובדים לחזור עם כוחות מחודשים, לקבל פרספקטיבה טובה יותר על החיים ועל מקום העבודה ובאופן כללי ל”מלא את המצברים”.
  2. בין אם במדבר הצחיח ובין אם בגליל, לצד נופים ירוקים משגעים, טיול בחוץ תורם לא מעט בפן הבריאותי. הטיול משלב פעמים רבות פעילויות ספורטיביות שונות, כמו הליכה רגלית, שחייה או צלילה, טיפוס הרים ועוד. פעילויות אלו חשובות לנו מאד ומאפשרות לנו להזיז את הגוף, ובייחוד כאשר מרביתנו נוטים לשבת שעות רבות מול המחשב במהלך יום העובדה. השהייה בחוץ, באוויר הפתוח, יחד עם הפעילויות הפיזית עצמה, מהווים יתרון משמעותי וחשוב מאד.
  3. במהלך הטיול מבלים העובדים ביחד ולומדים להכיר זה את זה מזווית קצת אחרת, שלא במסגרת העבודה. הטיול מגבש בין העובדים, מחבר ביניהם ומאפשר לכל בעלי התפקידים ובכל הדרגות, לעבוד ביחד ולבלות ביחד כצוות אחד. הגיבוש וההזדמנות הזו להכיר מקרוב משפרים את תחושתם של העובדים לגבי מקום העבודה ותורמים גם לאווירה כולה. לעיתים יכולים העובדים לצרף לטיול את בני המשפחה, מה שהופך את היום הזה גם לבילוי משפחתי חשוב, נעים, מהנה וכייפי במיוחד.

רוצים להוציא את העובדים שלכם לטיול של כמה שעות או אולי לחופשה של כמה ימים? חשוב לכם שהטיול יותאם להם ויכלול פעילויות, סדנאות או אולי אטרקציות והפעלות מעניינות? טים דיינמיקס היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון ובארגון ימי כייף, ימי גיבוש וסדנאות לעובדים בהתאמה מלאה לכל הצרכים. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-4249179

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב