לתכנן נכון יום גיבוש וכיף

תכנון ימי כיף לעובדים הכוללים סדנאות לימי גיבוש הוא משימה לא קלה. לא משנה עבור איזו חברה מתכננים הפעלה שכזו ובכמה עובדים מדובר, יש לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים על מנת להבטיח התאמה מלאה. יום שכזה, הכולל סדנאות והפעלות שונות, יכול להיות הזדמנות מצוינת לקחת פסק זמן ממקום העבודה, לחבר בין העובדים וליהנות מכייף של ממש. יחד עם זאת, אם הוא לא מתכונן כהלכה הדבר עשוי להותיר אחריו חוויות לא מוצלחות ולהיות, במקביל גם, בזבוז כספי גבוה מיותר.

אז, איך בכל זאת מתכננים נכון סדנאות לימי גיבוש וכיף ושאר הפעלות, שניתן לשלב ביום אחד? הנה כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון:

מתי נערך יום הגיבוש והכיף – כאשר בוחנים אפשרות לשלב סדנאות גיבוש הפעלות והצעות לימי גיבוש לעובדים, חשוב לקחת בחשבון את העונה שבה נערך היום הזה: האם מדובר בחודשי הקיץ החמים או אולי בחודשים הקרים והגשומים? לכל עונה יש את היתרונות שלה ולכל עונה גם אתגרים אחרים. בקיץ כדאי לשלב פעילויות במקומות פתוחים, אולי ליד מקורות מים מרעננים. בחורף, אם גשום וקר, מומלץ לערוך את הסדנאות ואת ההפעלות שאותן מתכננים במקומות סגורים מחוממים.

מה התקציב שניתן להקדיש לטובת העניין – תכנון סדנאות והפעלות שונות כחלק מיום גיבוש וכייף לעובדים כרוך בהוצאה כספית לא קטנה, ובייחוד כאשר מדובר בקבוצה גדולה של עובדים. לכל הפעלה וסדנא עלות אחרת ומומלץ מאד להגדיר את התקציב מראש לפני שיוצאים לדרך. איכות תעלה יותר, כפי שניתן לנחש, וכדאי מאד שלא להתפשר עליה.

סוג הפעילויות – ישנם סוגים שונים של הפעלות וגם סדנאות, שיכולות להתאים לימי גיבוש וכיף לעובדים. לכל סוג מאפיינים אחרים וכל סוג מתאים לקבוצה שונה של עובדים. חשוב לתת דגש לפן הכייפי של העניין, לפן החווייתי וגם לזה שהוא בעל ערך מוסף. כזה שתורם לחיבור בין העובדים וגם לתחושה האישית שלהם. חשוב מאד להשוות בין הסוגים המוצעים ולקחת בחשבון את צרכיה של אותה קבוצת עובדים.

מעוניינים להוציא את העובדים שלכם ליום גיבוש וכייף? רוצים לשלב ביום הזה פעילויות מעניינות, סדנאות מיוחדות ובעיקר הפעלות שתאפשרנה להם ליהנות מיום חוויתי וקצת אחר? טים דיינמיקס היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון ובארגון ימי כייף, ימי גיבוש וסדנאות לעובדים בהתאמה מלאה לכל הצרכים. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-4249179

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב