יום גיבוש חברה בחורף – ליהנות מאווירה קסומה ומיוחדת

החורף מביא אתו אתגרים רבים. בשל הטמפרטורות הנמוכות והגשמים העזים, מרביתנו מעדיפים לבלות אותו במקומות סגורים וכמעט ולא מעזים להציץ החוצה כאשר סגרירי וקריר. כאשר מתכננים יום גיבוש לעובדים בחורף חשוב לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר המיוחדים, האופייניים לתקופה זו ובהתאם לתכנן יום שעונה על כל הצרכים ו”על הדרך” מציע גם הנאה גדולה.

במקומות סגורים או פתוחים

תכנון יום גיבוש בחורף יכול לכלול מגוון רחב של אפשרויות, שאינן בהכרח קשורות למקומות סגורים וצפופים. בימים של שמש, בימים בהם הטמפרטורות גבוהות ונעימות יותר, אפשר לנצל את החוץ לטובת אטרקציות וביקור באתרים מעניינים ברחבי הארץ. בתקופת החורף המפלים מרשימים ומסלולי הטיול נצבעים בירוק משגע. אפשר לצאת להליכה ליד מקורות מים או להתמקד במקומות יבשים יותר, כמו המדבר. אם קר וגשום, ניתן לערוך את יום הכיף במקומות סגורים וליהנות מפעילות המותאמת במדויק לקבוצה עצמה.

להתאים לקבוצה

במסגרת יום גיבוש חברה בחורף ניתן לשלב מבחר רחב של פעילויות צוותיות נהדרות. פעילויות אלו תורמות לגיבוש הקבוצתי, מקרבות בין העובדים עצמם ובמקביל גם עוזרות לפתח מיומנויות חשובות, שבחלקן נדרשות לעבודה עצמה. כל פעילות, בין אם היא מתקיימת בחוץ, באוויר הפתוח או בטבע, ובין אם מקיימים אותה במקומות סגורים, מביאה אתה יתרונות רבים ומהווה אמצעי לקחת פסק זמן מטרדות היום יום, מהשגרה וכמובן גם מהעבודה. יש לוודא שנעזרים באנשי המקצוע המתאימים כדי לתכנן יום שכזה ובוחרים לוקיישן המתאים גם למזג האוויר החורפי, שעשוי להיות לעיתים גם סוער מן הרגיל.

ללוקיישן ישנה חשיבות שכן פעמים רבות הוא זה המשפיע על האווירה. חשוב מאד להתאים אותו גם למספר המשתתפים ביום הכיף הזה וגם לגילם. לקבוצת עובדים צעירים יתאים לוקיישן מסוג אחד, בעוד שלקבוצה של מבוגרים יתאים לוקיישן אחר. יש לוודא גם שהוא מפנק ונעים ושיש בו את כל מה שצריך ליום גיבוש לעובדים. למתלבטים באיזו אפשרות לבחור, מומלץ מאד לבחון מספר אפשרויות ולהשוות ביניהן תוך התייחסות למאפייניה של כל אחת מהן.

רוצים להוציא את העובדים שלכם ליום כייף חורפי ומיוחד? טים דיינמיקס היא המקום הנכון להיעזר בשירותיו. החברה מתמחה בתכנון ובארגון ימי כייף, ימי גיבוש וסדנאות לעובדים בהתאמה מלאה לכל הצרכים. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-4249179

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב