קיסריה כיצד לבלות בו יום גיבוש

ישנם לא מעט לוקיישנים ברחבי הארץ שמתאימים לפעילויות שונות לעובדים, לרבות יום גיבוש ויום חווייתי הכולל הפעלות, סדנאות ופעילויות רבות. יום גיבוש לעובדים בקיסריה הוא פתרון מצוין לכל אלה, המעוניינים לבלות עם העובדים במקום מרכזי, נגיש, חווייתי מאד ו”על הדרך” גם כזה שהוא כמעין בועה, המרוחקת מהסביבה הקרובה המוכרת והאהובה. קיסריה היא יעד אטרקטיבי בזכות מיקומה, קרבתה אל הים והאתרים המיוחדים שיש בה. זהו יעד מושלם לבלות בו כמה שעות עם העובדים, בין אם כחלק מיום כיף, יום גיבוש או בשילוב עם סדנאות מעניינות שונות.

אווירה טובה, מגוון של אפשרויות ולוקיישן קצת אחר

את יום הגיבוש בקיסריה אפשר להתחיל בסיור במקום, עצירה באתרים המיוחדים שבה ומעט היסטוריה, שיכולה להוסיף לא מעט ליום עצמו. אפשר לשלב פעילויות מגבשות, מאתגרות מאד, כמו חידות, משחקים וגם שיטוט בין הנקודות השונות בקיסריה ואולי גם ביקור במקומות הסמוכים לה. מומלץ מאד לערוך זאת ביום שמשי ונעים, שכן מרבית הפעילות נערכת במרחבים פתוחים, בחוץ, וכדאי לבחור הפעלות המותאמות לקבוצה עצמה, למספר העובדים וגם לגילם.

לגבש ולחזק את הקשר בין העובדים

כל פעילות שהיא שתתקיים בקיסריה יכולה לתרום רבות לגיבוש העובדים וגם לעזור לפתח מיומנויות שונות, הנדרשות להם במהלך יום העבודה. ההפעלות הללו מתבססות על שיתוף פעולה בין המשתתפים, דורשות חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא וגם שילוב של אסטרטגיה לעיתים על מנת לפצח את החידות או המשחקים השונים, שבהם לוקחים חלק העובדים. כל אלה מהווים הזדמנות ליהנות מפסק זמן מחוץ למקום העבודה, הזדמנות לגיבוש ולחיזוק הקשרים החברתיים בין העובדים. מומלץ מאד להיעזר בשירותיה של חברה, המארגנת ימי גיבוש שכאלה ויודעת כיצד להתאימם במדויק לעובדי אותו מקום עבודה.

מחפשים פעילות מגבשת עבור העובדים שלכם? זקוקים לסיוע בתכנון ובארגון היום הזה? טים דיינמיקס היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון ובארגון ימי כייף, ימי גיבוש וסדנאות לעובדים בהתאמה מלאה לכל הצרכים, לרבות ימי גיבוש הנערכים בקיסריה עצמה. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-4249179

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב