שיתוף פעולה – לא רק סיסמה.
(פעילות במתווה ODT – סדנת מנהלים)

עבודה משותפת Collaboration: התקדמות ובנייה לכיוון תוצאה מוגדרת דרך האינטראקציות והתשומות של מספר אנשים.

“…באחת מהחברות הגדולות באזור הצפון התברר שמערכת היחסים בין המנהלים יוצרת התנגשויות רבות. התנגשויות אלו מקפיאות ומעקבות את העבודה באופן כזה או אחר עד להתערבותו של סמנכ”ל התפעול. כאשר הסמנכ”ל אינו נמצא בשטח, העבודה נעצרת סביב בעיות שיכולות להיפתר בקלות בין מנהלי העבודה בשטח. כשהתבקש הסמנכ”ל להעריך את הנזק הכלכליאשר נגרם כתוצאה מבעיות אלה באחוזים  הוא טען שהעיקובים והנזק מגיעים לכ- 10%. חלק מהמנהלים טענו שהנזק גדול אף יותר! עבור חברה המקבלת פרויקטים בסכומים של 50 מיליון דולר, בערך, הנזק המשוערך מגיע ל כ- 5 מיליון דולר לפרויקט! מחיר כבד לשלם על חוסר שיתוף פעולה..”

האם אתם יכולים להעריך כמה כסף אתם מפסידים הן בהפסדים ישירים והן באובדן הכנסות?..
קרא עוד על החזר על הוצאות האימון כאן

סדנאות שטח – ODT בנושא שיתוף פעולה פורט לפרטים הקטנים ביותר את מה שהופך צוות למשתף פעולה. התרגילים נועדו להציף את הנקודות בארגון שבהן חיכוך מיותר גורם לבזבוז משאבים, לאובדן הכנסות ומייצר אווירה מתוחה ועוינת.


איך נראה היום:

מגיעים בבוקר לארוחה בשטח לפי טעמכם
לאחר מכן מתחילים בסדרה של אתגרים, משחקים ותרגילים (ODT) המציפים את נקודות החוזק ונקודות החיכוך של חברי הקבוצה. בסוף כל תרגיל מתבצע עיבוד ביחד עם המשתתפים להעלאה של תובנות ולקחים להמשך.

בסיכום היום אנו מקיימים סבב לקחים אותם ניתן להטמיע החל ממחר בעבודה.

מנהל כוח אדם ומזמין העבודה מקבלים משוב כתוב על ידי המנחה המוביל + נקודות שעלו מן התרגילים והלקחים אותם אפשר ליישם ולהטמיע החל ממחר בבוקר (כפי שעלו מן הקבוצה).

להתייעצות נוספת ניתן ליצור קשר במייל או בטלפון

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב