פעילות גיבוש ג’יפים מוטרפת לעובדים ומנהלים

פעילות תחרותית מהירה ומאתגרת על גבי ג’יפים במרחב. בתחילת הפעילות מתחלקת הקבוצה לצוותי פעולה כאשר כל צוות יוצא על גבי ג’יפים להשיג נקודות רבות ככל האפשר בכדי לנצח במשחק. בכל ג’יפ יתקין אחד המשתתפים אפליקציה ייחודית על הטלפון החכם.   עם תחילת המשחק תפתח האפליקציה באופן אוטומטי אצל כל המשתתפים ותציב עבור המשתתפים רשימה ארוכה של משימות לביצוע. ביצוע מספר רב יותר של משימות איכותיות יאפשר למשתתפים לזכות בנקודות רבות יותר בכדי לנצח במשחק. בכל רגע נתון יכולים כל חברי הקבוצה לצפות בתוצאות הקבוצות האחרות מול הדירוג האישי שלהם.

הניווט מתבצע בעזרת תצלומי אוויר מדוייקים. הנקודות מפוזרות בשטח, בחופי הים, בישובים ובפינות הנסתרות.

משימות ייחודיות לאורך מסלול הג’יפים:
במהלך המסלול יגיעו המשתתפים לנקדות מיוחדות אשר בהן יחכה איש צוות ומשימה מיוחדת לביצוע.

הקטפולטה: בנקודה מסוימת על המפה יגיעו הצוותים לאתר שיגור ובו תותח מים גדול, בליסטרה. על המשתתפים להתחלק לצוות שיגור ותפיסה ולידות בעזרת התותח בלונים מלאים במים לעבר צוות הקבלה. הצוותים מקבלים נקודות על בלוני המים שנתפסים בנקודת הקבלה. פעילות משעשעת ומצחיקה במיוחד.

קליעה למטרה: הצוות יגיע למטווח קליעה של נשפנים אינדיאניים. צוות שישיג את הניקוד הגבוה ביותר בפגיעה במטרה יזכה לניקוד גבוה במיוחד.

הובלת מים: בנקודה מסוימת בשטח ידרשו המשתתפים לבנות אקוודוקט אנושי ולהוביל מים מנקודה לנקודה. כמות המים ההתחלתית מדודה. ניקוד רב יינתן לקבוצה שתוביל את כמות המים הגדולה ביותר.

טיפוס מצוק : בהגיעם לנקודה ידרשו המשתתפים לצבור גובה על מצוק תלול הצלחה במשימה תאפשר ניקוד גבוה במיוחד עבור הצוות.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב