פעילות ODT עירוני-גיבוש וכיף – אתגר עכו הגדול 

בואו להכיר ולגלות את אחת הערים העתיקות והמרתקות בארץ ובהזדמנות זאת להכיר גם את עצמכם!

פעילות תחרותית מאתגרת ומהנה ברחובות ואתרי עכו העתיקה. האם תצליחו למצוא את האתרים החבויים, ההיסטוריה המקומית, האנשים הטעמים והריחות? הצטרפו לניווט קבוצתי תחרותי בין המשתתפים. פגשו אתגרים מפתיעים אשר ידרשו מכם לקבל החלטות חשובות ברגע. בואו להתנסות בחוויה שתיקח אתכם לסיור בין דתות, עמים, תקופות, מלכים וכובשים.

משחק לקבוצות בכל סדר גודל. מפגישים אתכם עם הדרך בה אתם מקבלים החלטות, עובדים יחד בצוות, מתמודדים עם מצבי לחץ, מתקשרים ופותרים בעיות טכניות ואנושיות.

 

פעילות בת שעתיים עד שלוש שעות למנהלים, צוותים, ואנשים פרטיים.

 

אז מה עושים:

הקבוצה מתחלקת לקבוצות של 4-6 משתתפים. כל קבוצה מתקינה אפליקציה אצל אחד המשתתפים ויוצאת לשעתיים של משחק מהיר ואנרגטי ברחבי העיר. האפליקציה מדרגת את הקבוצות בזמן אמת ובהתאם למשימות שביצעו. משימות בזק נוחתות בקצב ודורשות מהמשתתפים להגיב במהירות בכדי לגרוף את הנקודות הגדולות.

הפעילות מחולקת לשלושה אתגרים עיקריים:

 

ניווט היסטורי, תרבותי, קבוצתי: המשתתפים יצטרכו להגיע לנקודות מפתח בעיר העתיקה, תוך בחירת נתיב מתאים וחסכוני במאמץ ובמרחק. הנקודות מאופיינות במגוון רחב של מאפיינים. חלקן נקודות היסטוריות, חלקן קולינריות, וחלקן אומנותיות, בכל אחת מהנקודות יצטרכו המשתתפים לצלם או לתאר על גבי הטבלה מאפיין ספציפי של הנקודה. ביקור בנקודות מעניק נקודות לחישוב הסופי.

 

משימות דייגים ורוכלים: במשימה זאת יצטרכו המשתתפים להשיג מהדייגים והסוחרים המקומיים מושגים בסיסיים בדייג, דגים והחיים בים.

 

משימות מזדמנות: בעזרת הטלפונים החכמים תצטרך כל אחת מהקבוצות לבצע משימות מזדמנות שישלחו אליהן בזמן אמת לטלפון הנייד. המשימות היתוליות ומאתגרות וידרשו מחברי הקבוצה ללכת עד הקצה בכדי לזכות בפרס. משימות אלה תחומות בזמן והן מאבדות ניקוד ככל שקבוצות אחרות יקדימו לשלוח את פתרונותיהן ותמונותיהן.

 

בסוף הפעילות יגיעו כל הקבוצות לנקודת הסיום על מנת להתמודד על הפרס הגדול.

 

 

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב